Bankokas

Tailando sostinė Bankokas įsikūręs prie Čao Prajos upės yra didžiausias šalies miestas. Tai vieta, kurioje susilieja prabanga ir skurdas. Žvilgsnius traukia tiek šiuolaikiniai dangoraižiai, tiek ir skurdūs rajonai. Auksu tviskančios šventyklos, netradicinis maistas ir minios žmonių gatvėse – atspindi tikrąjį Bankoko gyvenimą.

pagrbangkok13a

Siam okeanariumas

Bankoko „Siam Paragon“ prekybos centre esantis Siam okeanariumas yra pats didžiausias ir žinomiausias visoje Azijoje. Jis talpina apie 4 milijonus litrų vandens, kuriame gyvena apie 30 tūkstančių žuvų. Iš retų okeanariumo gyventojų čia pamatysite ryškiaspalves medūzas, jūros drakoną ir kelias rūšis pavojingiausių ryklių, baisiąją moreną ir mangustą.

 siamoceanworldOceanarium_16

Dusit zoologijos sodas

Bankoke įkurtas Dusit zoologijos sodas yra populiariausias ir seniausias Tailande. Jį rasite prie pat Karališkosios rezidencijos. Dusit zoologijos sode yra daugybė įvairių rūšių gyvūnų, kuriuos galima ne tik maitinti, bet ir kai kuriuos glostyti. Taip pat vaikščiojant nepamirškite pasigrožėti nuostabiais augalais ir gėlėmis, kurių čia gausybė.

dusitDusit_zoo_giraffe_jpg

Gulinčio Budos šventykla

Gulinčio Budos šventykla, kuri vadinama Wat Pho, yra lankomiausia vieta. Čia išvysite 46 metrų ilgio ir 15 metrų aukščio Gulinčio Budos statulą. Jos paviršius padengtas auksu, o akys ir kojos inkrustuotos perlamutru. Tai vienas iš labiausiai turistų lankomų objektų Bankoke.

www.richard-seaman.com

Didieji karališkieji rūmai

Didieji karališkieji rūmai yra viena iš labiausiai lankomų vietų visame Bankoko mieste. Šis statinys buvo oficiali Tailando karaliaus rezidencija, kurioje karaliai apsistodavo nuo 18 amžiaus iki 20 amžiaus vidurio. Į jos kompleksą įeina karališkoji Wat Phra Keow koplyčia ir Wat Mahathat rūmų šventykla.

grand-palace

Marmuro šventykla

Marmuro šventykla laikoma viena iš gražiausių ir labiausiai lankomų istorinių paminklų Tailando sostinėje. Ji ypatinga tuo, kad jos statyboms reikalingas Carrara marmuras buvo atgabentas iš Italijos. Vienoje iš salių yra bronzinė Budos statulos kopija, o kitose išdėstytos net 52 įvairių pozų Budos statulos, kurios atspindi Tailando, Šri lankos, Japonijos ir Indijos stilių. Šiuo metu ji ne yra tik šventykla, bet ir mokymosi vieta, kuri yra skirta budistų vienuoliams.

Wat_Benchamabophit

Auksinis kalnas

Auksinis kalnas paprastai trumpinamas ir vadinamas Wat Saket. Tai šventykla Bankoko Pom Prap Sattru Phai rajone. Auksinis kalnas prieš daugelį amžių buvo skirtas kremavimo ceremonijoms, kurios buvo draudžiamos. Pakilus į viršų galima pasigrožėti kerinčiais Bankoko miesto vaizdais. Nors ši vieta nėra įtrauktą į populiariausių Tailando sostinės lankytinų vietų sąrašą, tačiau dėl įspūdingos panoramos čia atvyksta daugelis turistų.

Bangkok in Thailand tourism destinationsauksinis kalnas

Karalienės Sirikit parkas

Karalienės Sirikit parkas – gražus 22 hektarų žemės ploto parkas, kuriame įrengti dirbtiniai ežerai, botanikos sodas, krioklys. Retų augalų ir gėlių parke atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai. Ši vieta garsėja kaip parkas, kuriame auga net iš 76 skirtingų Tailando rajonų atvežti medžiai.

Bangkok_Queen_Sirikit_Park_Panorama_Set_0116791788

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą