Kur aktyviai pramogauti Pekine?

Kinijos sostinė Pekinas kasmet tampa turistų traukos centru. Čia gausu istorinių ir architektūrinių vertybių, kurias gausiai lanko keliautojai. Vis dėl to, Pekine galima ne tik domėtis istorija, menu ar architektūra, bet ir pramogauti bei aktyviai leisti atostogas. Daug puikių vietų yra skirtų aktyviam poilsiui.

Beijing-Water-Cube-Water-Park-8

Dragonland

Water cube plaukiojimo kompleksas

Water cube plaukiojimo kompleksas įkurtas Olimpiniame Pekino parke. Tai unikalaus dizaino pastatas, kuris įvardinamas kaip unikalios architektūros perlas. Jis yra 21 amžiaus šedevras. Statyboms buvo panaudota daugybė plastiko ir teflono. Įspūdingas reginys laukia visų, kurie čia ateis sutemus arba tekant saulei, nes pastato fasadas tuomet atrodo išskirtinai. Jo istorija prasidėjo 2008 metais, kuomet buvo rengiamasi Olimpinėms žaidynėms. Šiuo metu pastatas atlieka vandens pramogų parko vaidmenį, todėl turistus sužavės ne tik architektūra ar dizainas, bet ir siūlomos įvairios puikios pramogos komplekso viduje.

09-30-water-Cubewatercube_beijing_ptw031207_02

Beijing Tian an Holiday golfo klubas

Pekino miesto centre yra įkurtas puikus Beijing Tian an Holiday golfo klubas. Kiekvienais metais jame organizuojamos tarptautinės golfo varžybos. Ne tik profesionalams skirtas šis puikus klubas. Kai nevyksta varžybos čia mielai lankosi tiek pradedantys, tiek ir jau pažengę žaidėjai. Nuostabiai sutvarkyta aplinka su nuostabiu kraštovaizdžiu ir aukštos kategorijos technologijos skirtos žaidimui leidžia mėgautis geriausiomis akimirkomis. Kiekvienam pagal mokėjimo lygį galima pasirinkti ir žaidimo lygius. Čia sudarytos puikios galimybės visiems golfo mėgėjams ir profesionalams.

beijing-tian-an-holiday

Golfer drove the ball into the hole

Olympic Village

Olympic Village – dar vienas įspūdingas statinys, kuris iškilo 2008 metais, kuomet Pekinas ruošėsi Olimpinėms žaidynėms. Dar ne vieną dešimtmetį miesto svečius žavės didingas išskirtinio dizaino architektūros perlas. 660 tūkstančių kvadratinių metrų aikštėje buvo pastatyta daugybė futuristinio stiliaus sporto arenų, kurios ir po Olimpinių žaidynių teikia daug naudos lankytojams. Pagrindinis Olimpinio kaimo komplekso statinys – stadionas „Paukščio lizdas“. Taip jis pavadintas dėka metalo konstrukcijos, kuri primena paukščių lizdą. Šalia stadiono yra didelis vandens pramogų kompleksas. Šiuo metu čia vyksta įvairūs renginiai ir muzikiniai bei pramoginiai šou.

Olympic-Park

Dongdan sporto kompleksas 

Pekine esantis Dongdan sporto kompleksas yra populiariausia sostinės vieta užsiimti aktyviu sportu ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Dėl šios priežasties čia visuomet gausu lankytojų. Verta paminėti ir skaičius. Per vieną dieną šiame sporto komplekse apsilanko apie 10 tūkstančių žmonių. Visas kompleksas užima apie 23 tūkstančius kvadratinius kilometrus ploto. Šiame plote siūlomos įvairios pramogos ir užsiėmimai. Čia yra futbolo ir krepšinio aikštelės, 300 metrų ilgio bėgimo takeliai, teniso kortai, sporto treniruoklių salė, boulingo salė ir daugybė kitų aktyvių pramogoms skirtų vietų. Dongdan sporto kompleksas  dirba ištisus metus be jokių išeiginių.

COTW_Dong-Dan-Courts_1244727684caption

Kinijos Beifang tarptautinis tiras

Pekine įkurtas Kinijos Beifang tarptautinis tiras yra puiki vieta. Šioje šaudykloje kiekvieno laukia daugybė puikių akimirkų. Šaudyti mėgstantys žmonės čia susirenka aktyviai ir smagiai praleisti laiką. Šaudykla įrengta ne taip jau ir senai, tačiau labai greitai pelnė populiarumą tiek tarp kinų, tiek ir tarp į Pekiną atvykusių turistų. Nors tiro pastatas iš išorės atrodo itin kukliai, tačiau neverta apsigauti dėl jo išorės. Viduje yra puikiai viskas įrengta. Tai aukštos kategorijos šaudykla. Lankytojai gali rinktis iš 20 rūšių šaudymui skirtų ginklų. Šaudyti galima taip pat įvairiais būdais, pavyzdžiui, į skraidančias lėkštes. Kinijos Beifang tarptautinis tiras turi 25 vietas šaudymui, dėl to niekuomet nepajusite, kad susirinko per daug žmonių.

Img214795575

Xiushuijie slidinėjimo parkas

Pasiilgote žiemos pramogų? Lankantis Pekine galima ne tik mėgautis baseinais ar golfo žaidimu, bet ir šalčio teikiamais malonumais. Turistams bei vietiniams gyventojams siūloma apsilankyti Xiushuijie slidinėjimo parke. Jis įkurtas Snow World Ski parko teritorijoje. Pavadinimas suteiktas dėl to, kad slidinėjimui skirta zona yra Xiushuijie kalno papėdėje. Kurorte randamos šešios puikios trasos skirtos slidinėjimui. Dvi iš jų yra 500 metrų ilgio. Taip pat čia randamos ir pradedantiesiems skirtos trasos, tad jei ir nemokate slidinėti, tai visuomet galima to išmokti. Mėgstate snieglenčių sportą? Čia taip pat rasite šiam sportui skirtą trasą. Visas Xiushuijie slidinėjimo parkas turi puikią įrangą bei puikiai paruoštas pramogų zonas lankytojams. Parkas dirba nuo gruodžio iki vasario mėnesio.

Beijing Snow World Ski ResortBeijing_Snow_World_Ski_Resort

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą