Geriausios šalys žiemos atostogoms

Nors ne visiems žiema teikia teigiamų emocijų, tačiau pagalvojus apie atostogas viskas pasikeičia. Juk šaltuoju metų laiku galima ne tik keliauti į šiltus ir saulėtus kraštus, bet ir mėgautis žiemos privalumais. Vis labiau populiarėjantys žiemos sporto užsiėmimai skatina aktyviai leisti atostogas. O kartais tiesiog norisi pasigrožėti speiguota žiema ir pamatyti gražiausius miestus, ir gamtos vietas. Europoje yra daug puikių vietų atostogoms žiemą.

žiema1žiema ski-holidays-chamonix-a195

Šamoni slėnis

Prancūzijoje esantis Šamoni slėnis pasaulyje žinomas kaip pirmos klasės slidinėjimo kurortas. Čia visuomet garantuojamas puikus poilsis ir pramogos slidininkams bei snieglentininkams. Taip pat Šamoni slėnis yra kiekvieno alpinisto svajonė. Bet jeigu Jūs ir nesidomite aktyviu sportu, tai ši vieta puikiai tiks pažinčiai su nuostabia gamta ir kalnais. Šunų kinkinių lenktynės ir žygiai į kalnus mėgstami ramesnio būdo žmonėms. Daugybė saunų, barų, parduotuvių ir sveikatingumo kompleksų užtikrina puikiai praleistą laiką.

ChamonixStitched Panorama

Šveicarija

Vidurio Europoje esanti Šveicarija neabejotinai yra pati populiariausia Europos vieta atostogauti. Kas Jūsų laukia žiemą keliaujant šioje šalyje? Visų pirma visus pakeri nuostabus kalnų grožis. Kuomet aplink pasidengia sniegas, atsiskleidžia jų grožis ir didingumas. Antra, čia juk slidinėjimo rojus. Kalnų slidinėjimas, apžvalginės ekskursijos, snieglentės ir daugelis kitų linksmų pramogų laukia Jūsų. Norėdami išsirinkti patį geriausią kurortą žiemos atostogoms, nesuklysite atvykę į Interlaken kurortą, kuris įsikūręs tarp kalnų ir ežerų.

Schweiz,n_winter_287_8773Schweiz,-winter-kirche_daea5f6a7c

Švedija

Švedija gali pasigirti ypatingai kerinčiomis žiemomis. Tai pilių ir ežerų šalis puikiai tinkanti žiemos atostogoms. Labiausiai traukiantis gamtos reiškinys – Pašvaistės švytėjimas. Būtent jis sutraukia milijonus smalsių turistų. Ne paslaptis, kad šaltasis metų laikas šiam stebėjimui yra puikiai tinkamas. Taip pat verta paminėti, kad visi norintys pernakvoti ledo kambaryje nenusivils atvykę į šią šalį. Žiemą daugelis viešbučių tampa puikiais ledo viešbučiais. Visi mėgstantys aktyvias pramogas turi išbandyti pasivažinėjimą šunų kinkiniu, o patys drąsiausi – šokti į eketę.

Sweden-winter-landscape-of-snow-houses-lake-woods-blue-style_1920x1200OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Norvegija

Norvegijoje turistinis sezonas prasideda spalio pabaigoje ir baigiasi gegužės mėnesį. Čia puiki vieta slidinėjimui. Taip pat siūlomi ir pasivažinėjimai žirgais ir rogutėmis. Tuo metu galima mėgautis nuostabiais apylinkių vaizdais. Holmenkolleno kurortas yra vienas iš geriausių. Jame būtinai aplankykite Slidžių muziejų, kuris yra lankomiausia vieta Norvegijoje. Visi, kurie nori ramiai pailsėti, siūloma vykti kalėdiniu laikotarpiu į Oslą, kuriame net ir didžiausi skeptikai užsikrečia puikia šventine nuotaika.

norvege_lofoten_A_10Norvegija

Praha

Praha visame pasaulyje garsėja Žiemos festivaliu. Jis vyksta sausio 2–7 dienomis. Be šventinių renginių Čekijos sostinė garsi puikia panorama: miškai, pilys, tiltai ir architektūros paminklai. Žiemos metu jie atrodo dar įspūdingiau, nei vasarą. Turistams šaltuoju metų laiku siūlomos įvairios ekskursijos, tad tikrai išsirinksite. Būtinai pakilkite į Prahos pilies prieigas, iš kurių atsiveria visa baltu sniegu pasidengusio miesto panorama.

praguequebecwinterfestival

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą