Geriausios vietos apsipirkti Berlyne

Vokietijos sostinė garsėja ne tik savo architektūros ir istorijos paminklais bei kitomis gražiomis vietomis. Čia daugelis atvyksta vien tik tam, kad gerai praleistų laiką apsiperkant. „Šopingas“ Berlyne yra vienas iš labiausiai turistus traukiančių laisvalaikio praleidimo būdų, tad atvykę į jį nepraleiskite galimybės gerai apsipirkti.

BERLberlin

„Galerie Lafayette“ prekybos centras

„Galerie Lafayette“ prekybos centras Berlyne yra Paryžiaus garsiosios „Galerie Lafayette“ filialas. Tai yra pirmoji elitinio apsipirkimo vieta Vokietijos sostinėje. Paskutiniu metu jis netgi tapo „šopingo“ simboliu, todėl į jį užeiti tiesiog būtina. „Galerie Lafayette“ prekybos centre rasite Chanel, Dolce&Gabanna, Valentino, Swarovski, Gucci, Tissot ir daugelį kitų garsių prekių ženklų.

Galerie Lafayette shopping center1

Galerie Lafayette shopping center

Potsdamer Platz Arcaden

Potsdamer Platz Arcaden – „šopingo rojus“, taip jį vadina vietiniai gyventojai. Daugybė parduotuvių, barų ir kavinių kasdien laukia lankytojų, kurie čia atėję gali tikėtis rasti geriausias prekes už geriausias kainas. Kasdien čia apsilanko apie 100 tūkstančių pirkėjų, todėl Potsdamer Platz Arcaden patenka į lankomiausių prekybos centrų sąrašą. Čia ne tik rasite įvairių prekių, bet ir galėsite puikiai praleisti laiką.

Potsdamer Platz Arkadenpotsdamer-platz

Blusų turgus

Visi žino, kad norintys įsigyti retų suvenyrų, papuošalų ar kitų reikalingų daiktų turi keliauti į Blusų turgų. Ne išimtis ir Berlynas, kuriame galima rasti labai gerą Blusų turgų, kuris vadinasi „Fleamarket“. Berlyno Tiergartene esantis blusų turgus yra seniausias sostinės turgus. Jis dirba ištisus metus, bet tik savaitgaliais. Prekių asortimentas nustebins net ir antikvaro kolekcininkus. Taip pat turguje renkasi ir vietiniai menininkai, kurių meno kūrinius galima įsigyti už itin patrauklią kainą.

flea-markt-tiergarten-11

Berlin Designer Outlet

2009 metais Berlyne buvo atidarytas Berlin Designer Outlet. Tai parduotuvės, kurios priklauso McArthuGlen. Prekybos kompleksas turi apie 80 parduotuvių, kuriose pristatomi įvairūs drabužiai, avalynė ir aksesuarai. Berlin Designer Outlet yra garsių prekės ženklų vieta. Čia galite įsigyti tokių prekių, kaip Adidas, Mango,Levi's, Replay, Mexx, Nike,Tommy Hilfiger ir daugelį kitų. Lankytojai laukiami visomis savaitės dienomis, išskyrus sekmadienius.

Designer Outlet

Trading House West supermarketas

Sharlotenburgo rajone stovi didžiulis Trading House West supermarketas. Jis yra pats didžiausias prekybos centras ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje. Taip pat jis patenka į didžiausių prekybos vietų penketuką pasaulyje. Graži ir šio pastato istorija, kuri prasidėjo 1905 metais, kuomet Adolfo Hitlerio įsakymu buvo liepta pastatyti didžiulį prekybos centrą. Po poros metų jis buvo atidarytas ir iki šiol išlieka populiarumo viršūnėje.

Trading House West supermarketas

Outlet PrivaFashion-Club

Outlet PrivaFashion-Club leidžia pirkėjams rinktis net iš 300 prekių gamintojų! Čia gausu drabužių, avalynės ir aksesuarų. Net 80 % pigiau galima įsigyti norimas prekes šioje prekybos vietoje. Ne veltui Outlet PrivaFashion-Club yra tarp populiariausių prekybos vietų Berlyne. Lankytojų patogumui čia yra kavinės, barai, vaikų žaidimų kambariai ir poilsio zonos.

Outlet PrivaFashion-ClubOutlet PrivaFashion-Club1

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą