Gomera sala

Atlanto vandenyne esanti Gomera sala priklauso Kanarų salynui. Be to, tai vienintelė vieta šiame salyne, kur vis dar fiksuojamas seisminis aktyvumas. Pagrindinis salos miestas San Sebastian de la Gomera. Turistai čia vertina ne miesto teikiamas pramogas, o būtent gamtą. Ji čia yra nuostabi. Dauguma lankytojų čia atvyksta iš labai populiarios Tenerifės, nes ji nuo Gomeros yra nutolusi tik 30 kilometrų atstumu.

La_Gomera_1_220142_640x379sebastian

Nacionalinis Garajonay parkas

Pačiame Gomero salos centre esantis Nacionalinis Garajonay parkas užima apie 40 kvadratinių kilometrų žemės plotą. Tai įspūdinga vieta, į kurią plūsta viso pasaulio turistai. Tik atvykę į jį suprasite kuo jis toks ypatingas. Parkas yra pagrindinė lankytina vieta šioje saloje. Daugiau kaip 70 proc. visos teritorijos plote auga subtropiniai augalai ir medžiai. Per visą Nacionalinį Garajonay parką, kuris priklauso UNESCO Pasaulio paveldo sąrašui, yra nutiesti takeliai ir keliai.

national parkriachuelodelcedro_

San Sebastian de la Gomera miestas

San Sebastian de la Gomera ne tik pagrindinis Gomero salos miestas, bet ir jos sostinė. Ji žymi tuo, kad Kristupas Kolumbas prieš savo pirmąją kelionę laivu čia meldėsi ir prašė apsaugoti jį ir jo įgulos narius. Šios kelionės metu buvo atrasta Amerika. Tai buvo vienas iš svarbiausių žmonijos įvykių. Mieste į dangų stiebiasi Torre del Konde gotikinis bokštas, o siauromis gatvelėmis prieisite Vingren de Asunsion bažnyčią, kuri yra pagrindinis lankytinas objektas salos sostinėje. Jaukiose kavinėse patiekiami labai skanūs patiekalai iš šviežių jūros gėrybių.

OLYMPUS DIGITAL CAMERASAN_SE~1

Asuncion bažnyčia

Asuncion bažnyčia yra didžiausia katalikų šventovė Gomera saloje. Ji pastatyta San Sebastian de la Gomera sostinėje. Dėka nuostabios architektūros ir daugelio amžių istorijos ji yra gausiai lankoma turistų. Šiuo metu ji yra labai vertingas architektūros paminklas, kuris įtrauktas į Kanarų salų kultūros paveldo sąrašą. Tai ypatingos atmosferos šventovė, į kurią įžengus nesinori išeiti.

a_San-Sebastian-de-Gomer-a

Kolumbo šulinys

Kolumbo šulinys – nedidelis, bet labai svarbus istorinis lankytinas objektas. Jį rasite eidami link netoliese esančio pagrindinio salos uosto. Ši vieta apipinta daugybe pasakojimų ir legendų, tačiau pasak vienos ir labiausiai pasakojamos legendos būtent iš šio šulinio Kristoforas Kolumbas sėmė vandenį savo garsiajai kelionei, kurios metu atrado Ameriką. Ant šulinio yra lentelė, kurioje parašyta „Šiuo vandeniu pakrikštijo Ameriką“.

sulinys

Torre del Conde bokštas

Torre del Conde bokštas yra Gomera salos pasididžiavimas, nes būtent jis yra svarbiausias lankytinas objektas Kanarų salose. Tai ryškus atminimas apie ispanų karinę architektūrą, kuri buvo kuriama 15 amžiuje. Torre del Conde bokštas buvo skirtas apsiginti nuo priešų, o šiuo metu įėjus į jo vidų rasite įkurtą nedidelį muziejų, kuriame galima sužinoti šio architektūrinio paminklo istoriją.

Torre del Conde bokštas

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą