Įdomiausios Akvitanijos regiono vietos

Prancūzijoje esantis Akvitanijos regionas pakeri savo gamtos ir architektūros grožiu. Čia keliautojai atvyksta tiek aktyvioms, tiek ir poilsinėms atostogoms. Daugybė lankytinų vietų verčia keliautojus skirti daugiau laiko ne poilsiui, o pažinčiai su įdomiausiomis Akvitanijos regiono vietomis.

2

3Chateau Lacombe vyno gamykla

Akvitanijos regionas garsėja vynuogynais ir gaminamo vyno aromatu. Vienas iš populiariausių yra Chateau Lacombe. Tai vyno gamykla esanti Margauxo mieste. Ji žinoma nuo 17 amžiaus, tačiau išgarsėjo 1953 metais dėka rusų kilmės prekybininko, kuris perėmė vyno gamybos tradicijas ir visas gamyklos akcijas. Šiuo metu čia galima pasigrožėti didžiuliais vynuogynų plotais. Chateau Lacombe vyno gamyklos vynas puikiai žinomas daugelyje pasaulio šalių. Visiems norintiems pažinti vyno gamybos paslaptis siūloma ekskursija, kurios metu pasakojama daug įdomių istorijų. Po to lankytojai kviečiami į senovinę pilį primenantį pastatą ir leidžiasi į vyno laikymo rūsį. Ekskursija baigiama vyno degustacija.

Winery Chateau Lacombe in Margaux

Winery Chateau Lacombe in Margaux2La Roque Saint Christophe uolų miestas

La Roque Saint Christophe uolų miestas yra priešistorinis miestas, kuris šiuo metu yra įdomiausia lankoma Akvitanijos regiono vieta. Per daugelį šimtmečių vandens ir vėjo dėka kalnuose susiformavo daugybė uolų. Maždaug prieš 55 tūkstančius metų jose apsigyveno neandartaliečiai. Šiuo metu 80 metrų atstume galima suskaičiuoti apie 100 uolų. Lankytojai turi išskirtinę galimybę pažinti ne tik uolas, bet ir sužinoti kaip čia kadaise gyveno pirmieji gyventojai. 1912 metais atrastos uolos tapo tikru uolų miestu, kuriame dabar galima sutikti daugybę turistų.La Roque Saint-Christophe Cave City1

La Roque Saint-Christophe Cave City

Markessak sodai

Nuostabieji Markessak sodai puošia Perigoro kalvas. Neabejotinai, tai įspūdingas sodo ir parko kraštovaizdžio menas, kurį kuria ir nuolat prižiūri geriausi prancūzų sodininkai. Sodas užima 22 hektarus žemės ploto. Aplink galima pamatyti vietinių kaimelių panoramą. Markessak sodai šiuo metu labai mėgstama vieta tiek vietiniams gyventojams, tiek ir turistams. Pasivaikščiojimas 6 kilometrų alėjomis neprailgs, nes čia galėsite grožėtis gražiausiais augalais. Mėgstantys pasivaikščiojimus būtinai turi eiti į augalų labirintą. Turistams siūlomi trys maršrutai, kurie leis susipažinti su įdomiausiais Markessak sodo kampeliais.

Gardens Markessak1

Gardens MarkessakŠokolado muziejus

Biaritz mieste yra įkurtas Šokolado muziejus. Tai tikras smaližių rojus. Verta paminėti, kad jis pirmauja visoje Europoje pagal šokolado gamybą. Čia dirba patys geriausi kulinarai. Nuo 1996 metų atidarytas muziejus sulaukia kasmet daugybės lankytojų. Čia sužinoma šokolado gamybos istorija ir tradicijos. Po ekskursijos būtinai paragaukite ir įvertinkite šokolado gaminius.

biarritzbonbons

Eugenie les Bains terminiai šaltiniai

SPA centras Eugenie les Bains terminiai šaltiniai labiausiai lankoma vieta visiems, norintiems atgauti dvasinę ramybę ir sustiprinti sveikatą. Tai vieta, kuri įtraukiama į daugelį kelionės maršrutų, kuomet keliaujama nuostabiuoju Akvitanijos regionu. Lankytojai čia ras baseinus, terminius šaltinius, galės sportuoti ir atsipalaiduoti masažo kabinete. Eugenie les Bains terminiai šaltiniai žinomi nuo 19 amžiaus.Eugenie-les-Bains Thermal Springs1

Eugenie-les-Bains Thermal Springs

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą