Kur pramogauti Tirolyje?

Atostogaujant ar keliaujant norisi ne tik lankytis geriausiuose muziejuose ar apžiūrinėti didingiausiais ir prabangiausias pilis bei rūmus. Kartais net ir gamtos panoramos, kurios matomos kasdien, šiek tiek pabosta ir norisi kažko naujo. Tirolio regionas garsus daugeliu lankytinų objektų. Tarp jų gausybės galima rasti ir puikių pramogų vietų, kurios tinkamos tiek draugų kompanijai, tiek ir šeimoms su vaikais.

2

3Aqua Dome vandens pramogų parkas

Zeldene yra įkurtas Aqua Dome vandens pramogų parkas. Didžiulis kompleksas skirtas visiems, kurie nori gerai praleisti laiką. Tai labai populiarus vandens pramogų parkas. Pats statinys pastatytas neįprasta architektūrine forma. Tai suteikia jam išskirtinumo. Lankytojai gali mėgautis apylinkių vaizdais su kalnais ir tuo pačiu plaukioti baseinuose. Jūsų laukia tiek atviras, tiek ir uždaras baseinas. Daug pirčių ir įvairios sveikatingumo bei grožio puoselėjimo programos laukia parko lankytojų. Čia patiks tiek suaugusiems, tiek ir vaikams.

???????????????????????????????

Aqua-Dome-Thermenhalle_67Raritatenzoo Ebbs zoologijos sodas

Raritatenzoo Ebbs tai egzotinių gyvūnų zoologijos sodas. Čia gyvena reti ir egzotiniai gyvūnai, kuriuos labai mėgsta lankytojai. Teritorijoje galima pamatyti daugiau kaip 500 gyvūnų iš 70 pasaulio šalių. Verta paminėti, kad Raritatenzoo Ebbs zoologijos sodas yra privatus. Jis buvo įkurtas 1978 metais ir kasmet didėjo. Šiuo metu zoologijos sodas užima 20 tūkstančių kvadratinių metrų. Visiems gyvūnams čia kuriamos natūralios gyvenimo sąlygos. Pasivaikščiojimas ir pažintis su sodo gyventojais bus nepamirštama.

Zoo exotic Pets

Zoo exotic Pets1„Witches Water“ pramogų parkas

Suaugusiems ir vaikams yra įkurtas „Witches Water“ pramogų parkas. Tai net 30 etapų sveikatingumo ir pramogų kompleksas. Šis pramogų parkas, kuris skirtas įvairaus amžiaus lankytojams. Čia Jūsų laukia puikūs vandens atrakcionai, kurie patiks tiek mažiausiems, tiek ir didžiausiems parko lankytojams. Išalkusieji kviečiami skaniai pavalgyti, o rinktis turite iš ko. Čia yra net keturi nuostabūs restoranai. Mėgstantiems gamtą ir keliauti siūlomos ekskursijos, kurių metu Jūsų laukia nepamirštami įspūdžiai ir gražios nuotraukos. „Witches Water“ pramogų parkas kasdien sulaukia daugybės lankytojų.

Witches Water“ pramogų parkas

„Witches Water“ pramogų parkas1Arlberg Wellness centras

Arlberg Wellness centras – šiuolaikinis SPA kurortas, kuris yra pačiame St. Antono miesto centre. Tai puikios pramogos ir poilsis visiems. Pro centro langus atsiveria puiki kalnų panorama, kuria galima mėgautis. Čia yra sporto salės, masažų kabinetai, uždaras ir atviras baseinas, pirčių kompleksas. Taip pat siūlomos vandens pramogos su vandens atrakcionais. Ypatingai Arlberg Wellness centras gražus vakarais, kuomet sutemsta. Apšvietimas ir apylinkių panorama tiesiog kerinti.

Arlberg Wellness Center1

Arlberg Wellness CenterAirrofan Skyglider atrakcionas

Mėgstate aktyvius užsiėmimus? Būtinai apsilankykite Airrofan Skyglider atrakcione, kuris garantuoja adrenaliną. Jūs pakilsite į 2040 metrų aukštį virš jūros lygio. Tai puikus parasparnio simuliatorius. Prie lyno pritvirtintas prietaisas Jus pakelia ir išvysto 85 km/val. greitį. Net 200 metrų Jūs skriesite virš apylinkių. Po skrydžio Jūs nusileisite ant apžvalgos aikštelės, iš kurios galėsite ramiai pasigrožėti kalnų grožiu.

Airrofan Skyglider

A_AirRofan_img_3744_AirRofan

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą