Muziejai, kuriuos verta aplankyti Londone

Londonas garsėja daugybe lankytinų vietų: aikštės, parkai, architektūros paminklai. Nepamirštas lieka ir naktinis gyvenimas. Čia tiek daug barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų. Tarp jų gausos yra išskirtiniai ir labai įdomūs muziejai, kuriuose lankytojai gali susipažinti su įvairiais eksponatais. Tai neįkainojama patirtis. Juk ne veltui Londonas vadinamas muziejų miestu.

muziejusmuziejus1

Madam Tiuso muziejus

Vaškinių figūrų Madam Tiuso muziejus yra vienas iš populiariausių ne tik Londone, bet ir visame pasaulyje. Jo filialai išsibarstę po įvairias šalis ir miestus: Amsterdame, Las Vege, Niujorke, Honkonge ir kituose. Londone įkurtame Madam Tiuso muziejuje daugiausia lankytojų simpatijų sulaukia Siaubo kambarys, kuriame galima išvysti pačius garsiausius žudikus ir kitus nusikaltėlius. Parodoje yra Londono dvasia – pristatanti 400 metų miesto istoriją. Taip pat daugybė kino, politikos, muzikos ir kitų garsių žmonių vaškinės figūros.

MadameTussaudMuseumLondonMadame-Tussaud-s-Museum-in-London-cristiano-ronaldo-12892136-1024-768

Viktorijos ir Alberto muziejus

Šiuolaikinis Viktorijos ir Alberto muziejus saugo vertingiausius pasaulio kultūros kūrinius. Per daugelį metų buvo surinkti eksponatai, kurie svarbūs visų mūsų istorijai. Čia pamatysite meno ir taikomosios dailės kolekcijas. Visas ekspozicijos ilgis siekia net 11 kilometrų. Per vieną dieną visko pamatyti neįmanoma, tad arba reikės rinktis kurias ekspozicijos sales norite pamatyti, arba galite ateiti kitą dieną ir baigti ekskursiją. Beje, įėjimas į Viktorijos ir Alberto muziejų yra nemokamas.

Victoria_and_Albert_Museum-06VictoriaAlbertMuseum_090910-940x626

Britų muziejus

Britų muziejus visame pasaulyje žinomas ne tik dėl vertingos kolekcijos. Jis yra seniausias muziejus pasaulyje. Dėl to jame kasdien apsilanko daugybė lankytojų, todėl geriau čia ateiti rytais. 18 a. įkurtas muziejus turi vertingų kultūrinių bei istorinių eksponatų iš įvairių pasaulio vietų. Lankytojams sakoma, kad norint pamatyti visą ekspoziciją, Britų muziejuje reikia praleisti net visą savaitę, tačiau jei nesate meno ar istorijos žinovas – pakanka ir vienos dienos. Taip pat Britų muziejus yra puikus architektūros paminklas.

british museum_nightBritish-Museum-Bloomsbury-London

Mokslo muziejus

Jeigu nenorite lankytis muziejuose, kurie mena senus laikotarpius su nuobodžiomis ekspozicijų kolekcijomis, tuomet užsukite į Mokslo muziejų. Čia įsitikinsite, kad mokslas gali būtų labai įdomus. Muziejuje veikia interaktyvios ekspozicijos. Nuo Antikos iki šių dienų Jūs pažinsite mokslo bei technologijų raidą. Čia yra per 300 tūkstančių eksponatų nuo mikroschemų iki lėktuvų. Kiekvienas apsilankęs Mokslo muziejuje ras įdomių eksponatų.

londonas-mokslo-muziejus

Mados ir tekstilės muziejus

Mados ir tekstilės muziejus skirtas madingiems drabužiams ir avalynei, kuriuos kūrė garsiausias Londono dizaineris Z. Rodes. Lankytojai supažindinami su mados istorija ir tendencijomis. Visų nuostabai šiame muziejuje nerasite nė vienos pastovios parodos, nes įkūrėjas mano, kad to nereikia. Juk mada nuolat keičiasi. Mados ir tekstilės muziejus turi parduotuvėlę, kurioje galima įsigyti puikios kokybės tekstilės gaminių. Taip pat muziejuje rengiami vakarėliai ir įvairių tekstilės gaminių pristatymai.

Fashion and Textile Museum) Лондонfashion-and-textile-museum-londen-activitei(p_activity,16213)(c_0)

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą