10 dėmesio vertų vietų Azijoje

Čiangmajus, Tailandas

Čiangmajus

Čiangmajus

Daugelis turistų mieliau renkasi šiaurinę Tailando sostinę nei beprotiško gyvenimo tempo persunktą Bankoką. Didžioji veiksmo dalis vyksta senajame Chiang Mai mieste, kuomet oranžine spalva apsirengę vienuoliai iš daugybės šventyklų šypsosi praeinantiems turistams. Nuo kultūrinių festivalių ir šurmuliuojančių naktinių parduotuvių iki kelionių kalnuose ir daugybės šventyklų – Chiang Mai kasmet sutraukia daugiau nei milijoną lankytojų.

Penangas, Malaizija

Penangas

Tai puiki vieta atsipalaiduoti, valgyti ant stataus upės kranto bei pažvelgti į Malaiziją kitomis akimis. Verta paminėti, jog čionykščiai gyventojai itin didžiuojasi savo didele sala. Penango kolonizacinis palikimas, be abejo, yra viena geriausių virtuvių pietryčių Azijoje. Nuostabus maitinimas nėra vienintelė atrakcija saloje – čia taip yra įsikūręs Penango nacionalinis parkas, jauniausias Malaizijos nacionalinis parkas, kuriame galite išvysti jūrų vėžlius.

Singapūras

Singapore

Garsėjantis savo prabanga, Singapūras yra mažytis modernus miestas/šalis, kurį verta aplankyti dėl puikaus maisto, didelių apsipirkinėjimo centrų ir unikalios kultūros. Nors kainos čia kur kas didesnės nei kaimyninėje Malaizijoje ar kitoje pietryčių Azijoje, vis dėlto, miestas trykšta savo energija, Kinų kultūra, be to, čia galima lengvai susišnekėti anglų kalba. Net ir praleidę čia ištisus mėnesius, vis dar atrasite kažką naujo.

Malaizijos Borneo

Malaizijos Borneo

Malaizijos Borneo

Saba, viena iš dvejų valstijų, priklausančių Malaizijos Borneo, yra tikras gamtos rojus. Atogrąžų miškai, orangutangai ir vietinė kultūra tikrai verčia nusipirkti bilietą ir skristi į Kualą Lumpurą. Sabah yra puikus kontrastas tarp laukinio gyvenimo ir miesto gyvenimo. Kota Kinabalu, Sabos sostinė, yra puikus turistų miestas. Kuomet užtektinai apsipirksite bei išragausite jūros maisto, aplankyti Rytų Sabą, kur turėsite galimybę patyrinėti tikrąjį pietryčių Azijos gyvenimą.

Tailando salos

Tailando salos, koh lanta

Tailandos salos neretai vadinamos gražiausiomis pasaulio salomis – baltas smėlis, mėlynas vanduo, pigios nardymo paslaugos, galimybė mėgautis ramybe ar pasinerti į naktinį gyvenimą – visa tai kur kas pigiau nei kelionė į Havajus. Salos įvairiapusiškimas nuostabus - štai Phuket ir Koh Samui yra išvystytos, turistų pamėgtos vietos energingame naktiniame gyvenime, Koh Lipe vos veikia Elektra, o Koh Lanta – aukso vidurys.

Siemreabas, Kambodža

Siemreabas

Siemreabas yra vartai į vieną įstabiausių pietryčių Azijos vietovių, kuri įtraukta ir į UNESCO paveldo sarąšą: Angkor Wat. Daugiau nei 900 metų senumo šventyklos, išsidėsčiusios 700 kvad. km. džiunglėse. Džiunglės lėtai susigrąžina senovines šventyklas, nes vynmedžiai apgaubia griuvėsius ir sutrupina plytas.

Pekinas, Kinija

Pekinas

Pripildytas žmonių, užterštas, beprotiškai patrauklus – toks yra tikrasis Pekinas, Kinijos širdis. Čia stovinti Didžioji Kinijos siena ir Uždraustasis miestas yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Norint pamilti šį miestą, jame būtina praleisti kur kas daugiau laiko.

Balis, Indonezija

Balis

Balis

Balis garsėja ištisais kilometrais paplūdimių ruožo ir vulkaniškos prigimties kraštovaizdžiais – tikra magija. Kažkada buvusi ideali vieta sutuoktiniams ir banglentininkams, dabar šis gamtos kampelis yra vienas iš geriausių kelionės maršrutų visoje Azijoje.

Tokijas, Japonija

Tokijas

Tikrai ne pigiausias miestas Azijoje, Tokijas yra didžiausia pasaulyje ekonomikos sostinė, lenkiantis net Niujorką. Miesto stebuklai, kalbantys tualetai ir nuošali kultūra jus pasitiks, vos tik išlipsite iš lėktuvo.

Goa, Indija

Goa

Tai mažiausia ir turtingiausia Indijos valstija, dėka dėka gausios turizmo plėtros. Kažkada buvusi hipių kultūros ir elektroninės muzikos megėjų vieta, dabar Goa atlieka itin svarbų vaidmenį. Šiandien daugybė nuostabių paplūdimių, pradedant nuo labiausiai išvystytų iki beveik nepaliestų traukia keliautojus iš Mumbajaus ir Delio. Jeigu pavargote nuo saulės ar paplūdimių, keliaukite į Himalajų kalnus, kur galėsite aplankyti Dalai Lamos namus.

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą