Oklandas

Naujojoje Zelandijoje, Šiaurės saloje, įkurtas Oklandas iki 1876 metų buvo šalies sostinė.  Šiuo metu jame yra svarbus uostas ir išvystyta pramonė. Juk tai didžiausias šalies miestas. Oklandas apsuptas net 65 užgesusių ugnikalnių ir nuostabios gamtos vietovė. Turistai čia atranda puikų poilsį, pramogas ir naujus įspūdžius. Ramiajame vandenyne esanti Naujoji Zelandija žavi nepakartojamais gamtos vaizdais, o puikus klimatas garantuoja gerą poilsį.

d-4632D06F-1A4B-7C6E-9A13DA0A599191E4-3747524up-22LODJLU5IBEEG9G

Dangaus bokštas

Oklando simbolis – Dangaus bokštas. Tai radijo bokštas, kuriame įrengtos trys apžvalgos aikštelės. Jos išdėstytos skirtinguose aukščiuose. 328 metrų aukščio bokštas atrodo įspūdingai iš bet kurios miesto vietos ir masiškai traukia turistus. Aukščiausia apžvalgos aikštelė siekia 220 metrus. Iš čia miestas matomas 82 kilometrų spinduliu. Dangaus bokštas yra 13 pagal aukštį visame pasaulyje. Viršutinėje miesto simbolio dalyje yra kavinė ir du restoranai.

Auckland_Sky_Tower_1

Oklando zoologijos sodas

1922 metais šalia Vestern Springs parko buvo įkurtas Oklando zoologijos sodas. Teritorija yra suskirstyta į zonas pagal gyvūnų rūšis arba gyvenimo šalis. Daugiausia dėmesio sulaukia „Dramblių plovykla“ pavadinta aikštelė, kurioje galima stebėti iš Azijos atgabentų dramblių maudynes. O štai Australijos pasivaikščiojimų take išvysite šioje šalyje populiarius gyvūnus, tarp kurių daugiausia kengūrų. Visos kitos zoologijos sodo zonos taip pat turi kuo nustebinti savo lankytojus.

New_Zealand_Fur_Seal_Auckland_Zooauckland_zoo_2

Kelly Tarlton Antarktidos povandeninis pasaulis

Nuo 1985 metų atidarytas Kelly Tarlton Antarktidos povandeninis pasaulis yra visame pasaulyje garsi vieta. Daugybė turistų atvyksta pamatyti įspūdingos akvariumų ekspozicijos, muziejaus ir didžiulio permatomo rezervuaro, kuriame stebėsite nepakartojamus vaizdus. Tai geriausias pasaulyje kompleksas, kurio beveik visos zonos yra po žeme.

31509kellytarlton2

Oklando jūrų muziejus

Oklando jūrų muziejus Naujojoje Zelandijoje yra pagrindinis šalies jūrų muziejus. Lankytojai supažindinami su šalies jūros istorija pradedant nuo polineziečių tyrinėtojų iki American cup regatos triumfo. Įspūdingai atrodo senieji laivai, kurie puošiami rankų darbo raižiniais. Oklando jūrų muziejus turi trijų burinių laivų komandą, kurie vis dar dirba. Taip pat muziejus savo lankytojus nustebins pasiplaukiojimu senųjų laivų kopijomis.

nzmaritime_img_09Voyager-Maritime-Museum

Rainbow end tematinis parkas

1982 metais Oklande buvo atidarytas Rainbow end tematinis parkas. Tai didžiausias pramogų parkas visoje Naujojoje Zelandijoje. Labiausiai mėgstama pramoga – vieninteliai Naujojoje Zelandijoje esantys amerikietiškieji kalneliai. Tai daugiausia adrenalino trokštančių lankytojų parko vieta. Tiek suaugusieji, tiek ir vaikai tematiniame parke labai linksmai praleis laiką. Jūsų laukia pramogos ir linksmybės.

EnchantedrideOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Piha paplūdimys

Vienas iš populiariausių Oklando paplūdimių – Piha. Tai nuostabios gamtos prieglobstis, kuriame lankytojus pasitinka ne tik saulė, vandenynas ir smėlis, bet ir akmenuotos vietovės, vėjuotas oras. Nenustebkite, jeigu Piha paplūdimio nerasite tarp populiarių turistinių maršrutų. Tai vietinių gyventojų pamėgtas rojus. Todėl turistams čia itin patiks, nes pamatys natūralią gamtą ir jos grožį.

082Piha-Auckland

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą