Kordoba

Centrinės Argentinos miestas Kordoba yra prie Primero upės ir Sieras Chicas kalnagūbrio. Ji yra Kordobos provincijos centras ir antrasis pagal dydį šalies miestas. Čia puikiai išvystyta ne tik pramonė ir ekonomika, bet ir turizmas. Kordoba ne tik šalyje, bet ir Pietų Amerikoje yra vienas iš svarbiausių turistinių centrų. Malonus subtropinis klimatas ir įdomios lankytinos vietos bei nuostabi gamta lėmė tai, kad į čia kasmet atvyksta daugybė turistų. Tai puikus pasirinkimas pažinčiai su Argentina.

Córdobacordoba-argentina-3

Kordobos katedra

Kordobos miesto simbolis – Kordobos katedra. Ji stebina savo architektūra. Tai tikras šedevras, kuris pasitinka savo didingumu ir vidaus interjero prabanga. Kordobos katedra, priklausanti Nacionaliniam istorijos paminklų sąrašui, stovi pačiame miesto centre. Jos pamatyti turistai plūsta visais metų laikais. Katedros statyba prasidėjo 1598 metais. Apsilankymas šioje nuostabioje katedroje bus nepakartojamas. Jus sužavės senovės istorinės relikvijos, architektūra ir interjero prabanga.

Cathedral of Cordoba

La Mundial namas

La Mundial namas yra viena iš lankomiausių vietų Kordoboje. Šis pastatas patenka į pačių siauriausių pasaulio namų sąrašą. Sunku net įsivaizduoti tokį namą. Miesto svečius jis stebina savo architektūra ir neįprasta išvaizda. 1920 metais pastatytas namas laikomas vienu iš neįprasčiausių pasaulio namų. Šis neoklasikinio stiliaus pastatas plačiausioje vietoje siekia 6 metrus. La Mundial namas traukia turistus savo neįprastumu ir originalumu.

La Mundial2La Mundial

Patio Olmos prekybos centras

Patio Olmos prekybos centras stovi pačiame Kordobos miesto centre. Šis pastatas turi didelę istorinę vertę miestui ir jo gyventojams. Tai vienas iš svarbiausių architektūros paminklų. Architektūra atspindi renesanso stilių. Plačios akmeninės sienos ir užapvalintas fasadas. Kadaise čia buvo įkurta berniukų mokykla, o nuo 1995 metų svarbus prekybos centras. Daugybė garsių pavadinimų parduotuvėlių, butikų, kavinių ir kino teatrų džiugina lankytojus.

Patio_Olmos_2009-11-27Patio_OlmosCordoba_

Šv. Širdies katedra

Šv. Širdies katedra yra vienas iš ryškiausių Kordobos miesto objektų. Gotikos stilius su išskirtinėmis detalėmis traukia praeivių žvilgsnius. Jos statybos prasidėjo 1926 metais. Verta paminėti, kad Šv. Širdies katedros architektūra yra simbolinės prasmės. Jos du bokštai besistiebiantys į dangų simbolizuoja žmogaus dvilypiškumą. Mažesnis bokštas parodo žmogaus netobulumą, o aukštesnis – žmogaus sielą. Šv. Širdies katedros vidaus interjeras taip pat nenusileidžia jos išorei. Čia saugomi vertingi meno kūriniai, o įžengus į vidų apima ramybės atmosfera.

Church of the Sacred HeartIndependencia, Córdoba, Provincia de Córdoba, Argentina

Salinas Grandes dykuma

Baltoji druskos Argentinos Salinas Grandes dykuma yra susiformavus tektoninėje įdauboje. Ji užima apie 8500 kvadratinių kilometrų. Dykumoje nerasite augalų ir nepamatysite čia gyvenančių gyvūnų. Ji tinkama tik druskų gavybai. Čia yra neišsemiami klodai kalio ir sodos. Salinas Grandes dykuma susiformavo prieš 20–30 tūkstančių metų. Labai įspūdingai atrodo gamta. Kai kur druskos kalnai siekia 4 metrus aukščio. Salinas Grandes dykuma labai populiari turistų tarpe.

The desert Salinas GrandesThe desert Salinas Grandes2

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą