Ušuaja

Ušuaja – Argentinos miestas esantis išskirtinėje vietoje – Ugnies Žemės saloje. Ji yra prie Byglio sąsiaurio. Ušuaja laikoma Ugnies Žemės salos, Antarktidos ir Pietų Atlanto salų srities centru. Pasaulyje ji žinoma kaip labiausiai į pietus nutolęs miestas. Jame gyvena apie 57 tūkstančiai gyventojų. Šiuo metu Ušuaja yra pats prestižiškiausias slidinėjimo ir turistinis pasaulio centras. Čia lankytojų laukia nepamirštamos ekskursijos po Ugnies Žemės salos unikaliausias vietas.

ush3ushuaia parties

Byglio sąsiauris

Byglio sąsiauris savo grožiu traukia turistus. Jis siekia 240 kilometrus. Čia galima pasirinkti pažintinę ekskursiją laivu. Kelionės metu pažinsite vietinę gyvūniją ir augaliją. Taip pat nuostabūs vaizdai laukia leidžiantis saulei. O dienomis galima grožėtis stačiais kalnais, ledynais ir kriokliais.

canal-beagle-2canal-de-beagle_565769

Le Eklerer švyturys

Le Eklerer švyturys stovi vienoje iš salų esančių Ugnies Žemės salos sąsiauryje. Nuo 1920 metų jis atlieka savo darbą. Iki šiol švyturys puikiai veikia ir yra vienas iš lankomiausių turistinių objektų. Iš plytų pastatytas statinys siekia 10 metrų aukštį ir 3 metrus pločio. Elektra jo viduje gaminama saulės baterijų pagalba. Le Eklerer švyturys išsiskiria raudonai balta spalva ir sukuria kontrastingą vaizdą gražiame kraštovaizdyje. Šiltuoju metų laiku saloje galima surengti iškylą.

švyturys

Ušuajos jūrų muziejus

Ušuajos jūrų muziejus, kaip ir Presido muziejus, įkurtas buvusiame kalėjimo pastate. Jame pristatomi jūros temos eksponatai, kurie supažindina su Ugnies Žemės salos istorija. Įvairūs maketai, nuotraukos, kariniai ir pramoniniai laivų modeliai pasakoja įdomią salos istoriją, kuri susijusi su jūra. Visi atradimai ir tyrinėjimai pristatomi Ušuajos jūrų muziejaus salėse. Taip pat čia galima sužinoti apie paukščius ir gyvūnus, kurie gyvena Ugnies Žemės saloje.

jūrų muziejus ušuajajūrų muziejus

Nacionalinis Ugnies Žemės parkas

Įspūdingas Nacionalinis Ugnies Žemės parkas sudarytas iš 10 salų, kurios išsidėstę 63 tūkstančiuose hektarų plote. Pavadinimas „Ugnies Žemės“ kilo po to, kai čia gyvenusios indėnų tautos pamatė atplaukiant F. Magelano laivus ir uždegė šimtus laužų ant kranto. Nacionalinis Ugnies Žemės parkas garsus gražiaisiais panoraminiais vaizdais, kuriuos aprašė pasaulyje žinomas Čarlzas Darvinas. 1960 metais įkurtas parkas ypatingai traukia turistus, net ir visko mačiusius. Šioje teritorijoje gyvena reti ir ypatingi gyvūnai bei paukščiai. Parko lankytojai gali pasirinkti skirtingus maršrutus ir pamatyti įvairias vietas. Dauguma maršrutų sudaro 1 kilometro trasos, tačiau yra ir 10 kilometrų trasos.

Nacionalinis Ugnies Žemės parkasnational park usuaia

Cascada La Macarena stotis

Cascada La Macarena stotis išvertus iš ispanų kalbos reiškia „Pasaulio kraštas“. Kadaise iš šios stoties ir į ją buvo vežami kaliniai, o šiuo metu tai puiki atrakcija turistams. Kelionė į pasaulio kraštą neprailgs. Pakeliui pamatysite apleistas indėnų gyvenvietes, subantarktinius miškus ir Cascada La Macarena krioklį, kuris pasitinka keliautojus. Cascada La Macarena stotis puikiai pritaikyti lankytojams, todėl kelionė bus puiki.

Cascada La Macarena stotisCascada La Macarena stotis1

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą