Aktyvus laisvalaikis Lietuvoje

Artėjant vasarai, po truputį šylant orams žmonės plūsta į gamtą, pradeda aktyviau gyventi, daugiau judėti. Nors dauguma ir aktyviai gyvena žiema, slidinėja, čiuožinėja ir kitaip aktyviai leidžia savo laisvą laiką kiti žmonės tiesiog nepakenčia šalčio ir iš namų nei nosies nekiša, todėl atšilus orams šita žmonių grupė tiesiog pražysta kaip gėlės. Vasaros malonumų mes turime daugiau nei žiemos, tad kokie jie ?

Baidarės

baidares

Tikriausiai daugelis esate išbandę šitą pramogą, plaukimą baidarėmis Lietuvos upėmis. Gerai tas jog pasiūla tikrai nemaža ir galima rinktis kokioje upėje norite plaukti pagal savo pajėgumą. Mažiau patyrę gali rinktis tokias upes kaip Merkys, Ūla, Verknė ir panašios ramios upės. Labiau patyrusiems - Širvinta, Siesartis, Jiesia ar Vokė, o labiausiai patyrę gali išmėginti jėgas vienoje sudėtingiausių Lietuvos upių – Dūkšto upėje. Tai tikrai puikus, aktyvus laisvo laiko praleidimas su draugais ar šeima.

Gerų pasiūlymų galite rasti:

baidares.com
baidariu-nuoma.lt

Mėgstantiems aukštį

nuotykiu parkas

Tarzanija, Lokės pėda, One nuotykių parkas daugelis girdėję, bet ar visi išbandę? Greičiausiai ne, o tikrai verta. Trasos įsikūrusios gražiose, miškinguose vietovėse, todėl grynas oras ir gera nuotaika garantuota. Taip pat yra suskirstytos pagal sudėtingumą, todėl kiekvienas galite išmėginti savo jėgas, einant tolyn ir įveikinėjant trasas darosi vis sunkiau, todėl lengva tikrai nebus, ne visi gali ir įveikti visas trasas. Dažnai žmonės sakantys jog nebijo aukščio, pradėję nuotyki viename šių parkų savo nuomonę greitai pakeičia... Tėveliams su mažais vaikučiais, veiklos turės čia ir jie, yra trasos, žaidimų aikštelės skirtos mažiesiems smalsuoliams. Išmėginti šį malonumą tikrai verta, gal tai nėra kasdieninis užsiemimas, bet žmonės kurie mėgsta judėti, aktyviai bei linksmai leisti laiką gamtoje turi būtinai tai išmėginti.

Didžiausi Lietuvos nuotykiu parkai:

unoparks.lt
tarzanija.lt
lokespeda.lt
Taurų parkas

Šuoliai su virve

suolis su virve

Kauniečiams ir miesto svečiams rekomenduojame išbandyti šuolius su virve. Šuoliai vyksta nuo Trijų mergelių tilto.

suoliaisuvirve.lt

Šuoliai parašiutu

Kauno parašiutininkų klubas kuris įsikūręs Prienų raj., Pociūnų aerodrome, Pociūnuose siūlo nepamirštamus įspūdžius. Šokti galite savarankiškai iš 1000 - 1200 metrų aukščio, šuolis vykdomas po specialių apmokymų. Taip pat šuolis su instruktoriumi iš 3000 - 4000 metrų aukščio. Įspūdžiai nepakartojami, o jausmas prieš šuolį kai stovi ant slenkščio ir tuoj tuoj šoksi neapsakomas, reikia patiems tai išbandyti ir patirti.

skydive.lt

Vandens pramogos

kaitai

Kaitai – vieniems tai pramoga, kitiems darbas, o dar kažkam tai gyvenimo būdas. Ne tokia populiari tačiau sparčiai kylanti aukštyn sporto šaka, taip tai labai geras sportas reikalaujantis nemažai praktikos, jėgu ir ištvermės. Lietuviškai kaitai yra vadinami jėgos aitvarais. Žmogus, yra traukiamas vėjo vandens paviršiumi ant kaitlentės. Tai yra ekstremalus sportas, tačiau mėgstantiems iššūkius tai nuostabus laisvalaikio praleidimas. Populiarėjant šiai sporto šakai Lietuvoje atsiranda vietų kuriose galima išsinuomoti visą reikalingą įrangą, gauti patarimų ar apmokymų, norintiems tuo užsiimti rimtai ir sportuoti reikėtu įsigyti savo įranga, žinoma šios įrangos kaina tikrai nėra maža taip pat patartina užsirašyti į kaitavimo mokyklą ar pasisamdyti asmeninį trenerį, Lietuvoje tokių jau žinoma yra. Šiuo sportu galima užsiimti tiek ežeruose, upėse ar jūrose, svarbu jog vėjas jus neštu, iš šono kaituojantys žmonės atrodo kaip pūkeliai nešami vėjo, tačiau ar nesmagu pamėginti sutramdyti aitvarą ir pakinkyti vėją? Šia pramoga gali užsiimti visi, nesvarbu jaunas, ar vyresnio amžiaus žmogus, svarbiausia noras gyventi, o ne egzistuoti.

Kaitų mokyklos:

kaitumokykla.lt
kaitavimomokykla.lt
go2kite.com

Lietuva turi tikrai gražia gamtą ir yra tikrai miškinga, čia gausu vietų kuriose galite judėti, aktyviai leisti laiką, nepamirškime tokiu sportų kaip dviračiai, riedučiai, begiojimas ar tiesiog vaikščiojimas juk tai nieko nekainuoja. Tai tik keli laisvalaikio praleidimo būdai kuriais galite užsiimti jų yra daug daugiau, taigi judėkite ir būkite sveiki.

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą