Lankomiausi Tailando laukiniai paplūdimiai

Daugeliui keliautojų Azijos šalių lankymas tampa didžiausiu gyvenimo tikslu. Viena iš lankomiausių šalių –Tailandas. Tai pietryčių Azijos valstybė, kuri žavi turistus. Čia tiek daug įdomių ir svarbių lankytinų vietų, kad kelionės planuojamos ne vienai savaitei. Verti dėmesio Tailando laukiniai paplūdimiai, kurie sužavės gamta. Pažintis su šiomis vietomis neliks neįvertintos.

thailandwww.mythailandholiday.net-background2

Ko Rin salos paplūdimys

Ko Rin sala sužavės tuos, kuriems nereikia civilizacijos išradimų. Tai negyvenama sala, kurioje kiekvienas gali susipažinti su laukine gamta. Dėmesio vertas paplūdimys, kuriame pamatysite įvairius gyvius ir augalus. Kas pora dienų į salą plaukia laiveliai, kurie visuomet sulaukia norinčiųjų savo akimis pamatyti negyvenamą salą. Tiesa, kadaise šiame gražiame gamtos prieglobstyje buvo karinis poligonas, todėl dar ir dabar galima atrasti apie tai primenančius daiktus. Verta paminėti ir tai, kad turistai čia atranda ir nedidelius namelius. Juose žmonės negyvena. Tai taip vadinami dvasių namai, nes tikima, kad šioje saloje jos apsistoja. Išsigąsti neverta. Verčiau grožėkitės gamta: paplūdimys, miškas, uolos.

2591191_orig60302038

Beždžionių paplūdimys

Vienas iš įdomiausių ir lankomiausių laukinių paplūdimių randamas gražiojoje Phi Phi Don saloje. Ji įtraukta į daugelio turistinių maršrutų sąrašus. Sala garsėja tuo, kad čia yra Beždžionių paplūdimys, kuris tapo vienu iš lankomiausių visame Tailande. Tiesa, nesitikėkite, kad atvykę į šią salą galėsite mėgautis ramybe, nes ji greitai bus sudrumsta vietinių gyventojų – beždžionių. Be to, ir smalsių turistų čia tikrai netrūksta. Nepaisant to apsilankymas Phi Phi Don saloje bus įsimintinas įvykis. Ši vieta garsėja ne tik Beždžionių paplūdimiu, bet ir nuostabia gamta.

dscn1949PP-Monkey-Beach-Yung-Gassem-723709

Cliff paplūdimys

Populiariame Tailando kurorte Pataja randamas nuostabus laukinis Cliff paplūdimys. Gamta supanti šią vietą pakerės kiekvieną, kuris nuspręs čia atvykti. Uolos, urvai, įvairūs augalai tikrai sužavės. Tiesa, tie, kurie pripratę prie įvairių pramogų neliks sužavėti, nes čia laukinis paplūdimys. Užtat gamtos ir ramybės mylėtojai puikiai praleis laiką. Jis gerokai skiriasi nuo saugomų ar prestižinių paplūdimių. Čia nebus ir švelnaus smėliuko ar barų. Užtat galima grožėtis džiunglėmis, kurios ribojasi su paplūdimio zona.

Man_o'war_cove_near_lulworth_dorset_arpдикий_пляж_бухты_cliff

Nai Yang paplūdimys

Nai Yang paplūdimys randamas to paties pavadinimo įlankoje. Tai didelis paplūdimys, kuriame nesutiksite daugybės žmonių. Tiesa, čia rasite puikų smulkaus ir balto smėlio paplūdimį, kurį nuo jūros skiria koralų rifas. Tenka paminėti ir vieną jo trūkumą. Tai labai staigus vandens gylis, todėl ši vieta nėra tinkama tiems, kurie nemoka plaukti ar šeimoms su vaikais. Visas paplūdimio ruožas driekiasi apie tris kilometrus. Už laukinio paplūdimio zonos galima rasti viską, ko reikia šiuolaikiškam poilsiautojui: barai, restoranai, parduotuvės, viešbučiai, interneto svetainės ir kiti patogumai. Užtat Nai Yang laukinė gamta ir ramybė. Verta paminėti ir tai, kad šis paplūdimys nuo 1986 metų priklauso Nacionaliniam parkui.

nai-yang-1Tilt-shift_-_Longboats,_Nai_Yang_Beach,_Phuket_(4484140648)

Taling Ngam paplūdimys

Ramiojo vandenyno Samujos salos pietvakariuose yra laukinis Ngam paplūdimys. Jis driekiasi nuo Laem Yai Krai iškyšulio iki pat nedidelės Phang Ka Bay įlankos. Norintys pasigrožėti lygiu reljefu, turėtų eiti pasivaikščioti į šiaurinę paplūdimio dalį. Čia puikus baltos spalvos smėlis, kuriame auga palmės su kokosais. Vanduo maudynėms itin tinkamas, nes šiltas ir ypatingai skaidrus. Nuo Taling Ngam paplūdimio kranto galima grožėtis Ang Tong archipelagu bei net penkiomis netoliese esančiomis salomis. Dažnai vietiniai gyventojai šią vietą vadina penkių salų paplūdimiu, nes jos yra netoli viena nuo kitos. Gamtos vaizdai čia tikrai kerintys.

TalingNgam1

Thai Muang paplūdimys  

Thai Muang paplūdimys priklauso Nacionalinam parkui. Ši vieta išgarsėjo dėka kasmetinės vėžlių šventės, kuri įprastai vyksta kovo mėnesio viduryje ir trunka apie vieną savaitę. Tuo metu galima pamatyti daugybę mažų vėžliukų, kurie ieško prieglobsčio vandenyno gelmėse. Tuomet smalsuolių čia netrūksta, nes reginys vertas to laiko, kurį sugaišite vykdami į paplūdimį. Kitu metu čia randama ramybė ir tyla. Žinoma ir laukinė gamta. Čia nerasite vandens pramogų, barų, kavinių ir panašių vietų. Taip pat nebus ir gultų ar skėčių nuo saulės. Tai laukinės gamtos paplūdimys. Net ir vietiniai gyventojai čia ateina itin retai, nes vanduo nėra toks skaidrus, kaip daugelyje kitų paplūdimių, tačiau maudynėms jis tikrai tinkamas.

thai-muang

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą