Populiariausi Vokietijos atrakcionai

Vokietijoje gali ne tik išsipildyti slapčiausi vaikų norai, bet ir suaugusieji gali leistis į smagius nuotykius ir prisiminti nerūpestingą vaikystę. Populiariausi Vokietijos atrakcionai kviečia visus puikiai praleisti laiką ir mėgautis kiekviena akimirka.

german3_35_1

Legolendas

Daugeliui puikiai žinomos lego kaladėlės, todėl viešėdami Vokietijoje būtinai apsilankykite Legolende. Tai įdomi pažintinė ekskursija, kurios metu sužinosite daug įdomybių. Taip pat galėsite patys išbandyti savo gabumus konstruojant lego kaladėles. Jis yra Duisburge. 2002 metais duris atvėręs pramogų centras iki šiol sulaukia didelio lankytojų antplūdžio. Visas Legolendo kompleksas sukurtas panaudojant lego kaladėles. Čia sukurtas visas lego miestas, kuriame gyvena jo gyventojai, o specialaus apšvietimo dėka kuriamos dienos ir naktys.

Legoland_Deutschlandlegolend

Haidės parkas

Haidės parkas, esantis 70 kilometrų nuo Hamburgo miesto, yra vienas iš populiariausių Vokietijos atrakcionų. Jo simbolis – amerikietiški kalneliai. Čia daugybė karuselių, kartingų ir kitų pramogų, kurios tiks tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Iš viso galima rasti 40 atrakcionų. Jie išdėstyti aplink ežerą, kurio centre stovi Laisvės statulos kopija, o jo pakrantėje jaukūs restoranai ir kavinės. Kasdien atrakcionuose apsilanko apie 2 milijonai lankytojų. Haidės parkas puiki vieta linksmai ir turiningai praleisti visą dieną, tad paskirkite šioms pramogoms daugiau laiko.

heidpark-soltauHeide Park

Hansa parkas

Vokietijos šiaurėje galima atrasti dar vieną puikų teminį parką – Hansa parką. Lankytojams siūloma rinktis net iš 125 atrakcionų, tad kiekvienas čia ras tinkamų pramogų. Hansa parkas yra vienas iš geriausių atrakcionų parkų visoje Vakarų Europoje, tad nenuostabu kodėl čia kasdien galima pamatyti minias laukiančiųjų prie įėjimo. Visas kompleksas padalintas į 11 teminių zonų, kuriose yra skirtingų sudėtingumų atrakcionų. Čia rengiami festivaliai, šventės ir kiti renginiai. Po adrenalino dozės galite ramiai pasivaikščioti labai gražiame parke, kuris kiekvienais metais atrodo vis kitaip.

Hansa_Park_2005_02Hansa-Park_001

Taunus stebuklų šalis

Taunus stebuklų šalis yra Schlangenbado pagrindinė lankytina vieta. Gražioje vietoje, netoli nuo Bisbadeno kalnų, įkurtas atrakcionų parkas stebina savo lankytojus. Čia Jus pasitiks pirmykščiai gyventojai: neandertaliečiai, dinozaurai, mamutai. Mėgstate siaubą ir mistiką? Kaip tik Jums yra vaiduoklių namai ir rūsiai su piktosiomis dvasiomis. Taunus stebuklų šalis turi ir puikius atrakcionus, kurie patiks visiems jo lankytojams. Išalkę būtinai užeikite į čia esančius restoranus, nes iš jų atsiveria puikūs vaizdai, kuriuos galėsite stebėti valgydami gardžius vokiečių virtuvės patiekalus.

taunus

Holiday pramogų parkas

1971 metais pirmuosius lankytojus pasitiko Holiday pramogų parkas. Čia patiks visiems, nes pramogos pritaikytos įvairiems lankytojų pomėgiams ir amžiui. Adrenalino fanatikai pirmiausia išbando jėgas laisvojo kritimo bokšte. Po to galima leistis nuo amerikietiškųjų kalnelių, kurie garantuoja adrenalino perteklių. Holiday pramogų parkas tiks ne tik adrenalino mėgėjams, bet ir ieškantiems ramaus poilsio. Jūsų laukia ramus pasivaikščiojimas gėrintis nuostabiais augalais ir jų aromatu.

Amusement Park Holiday Park in HasslochAmusement Park Holiday Park in Hassloch1

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą