Labiausiai nuvertinti Europos miestai, kuriuos privalote aplankyti

Korkas, Airija

Korkas

Korkas dažnai įvardijamas kaip „tikroji Airijos sostinė“. Dublinas, šalies sostinė, yra puikus miestas. Tačiau jeigu ieškote miesto, kuriame lengva orientuotis, kurio vietiniai gyventojai yra draugiški ir svetingi, o atmosfera rami, šis miestas skirtas Jums. Korkas taip pat žinomas dėl savo maisto restoranų, barų ir gyvos muzikos.

Lionas, Prancūzija

Lionas

Energingas naktinis gyvenimas, kultūra, daugybė muziejų ir dar daugiau apsipirkinėjimo vietų. Lionas – tikras konkurentas Paryžiui. Jeigu kada lankysitės šiame mieste, nepamirškite aplankyti Liono dailės muziejų ir didžiausią visame Prancūzijoje esantį Parc de la Tête d'Or parką.

Helsinkis, Suomija

Helsinkis

Įsikūręs piečiausioje Suomijos dalyje, Helsinkis yra tikras jūrinis miestas. Jeigu čia būsite, patyrinėkite miesto uostą, stebėkite kaip atplaukia ir išplaukia keltai, aplankykite muziejus, pasimėgaukite suomiška pirtimi ar tiesiog gerai praleiskite laiką miesto parkuose.

Budapeštas, Vengrija

Budapeštas

Neretai vadinamas vienu gražiausiu Europos miestu, pritrenkiantis stulbinančia architektūra ir romantiškais pasivaikščiojimais Dunojaus upe. Mėgaukitės vengriška virtuve, mirkite karštuose šaltiniuose bei tyrinėkite išskirtinę miesto istoriją.

Freiburgas, Vokietija

Freiburgas

Freiburgas – universitetinis miestas, apsuptas nuostabios gamtos. Šis miestas atrodo tarsi nužengęs iš knygos apie viduramžius, o taip pat vadinamas vienu iš „žaliausių miestų pasaulyje“. Miestas žinomas dėl savo ekologiškų pastatų, saulės energijos ir nedideliu mašinų kiekiu. Freiburgas įsikūręs pribloškiančiame, legendų perpintame Juodojo miško pakraštyje.

Gotenbergas, Švedija

Gotenbergas

Tai pigesnė ir patrauklesnė Stokholmo versija. Hipių kavinės, akį traukiantį architektūra, gatvės menas ir amatininkų parduotuvėlės – visa tai sukuria nepakartojamą miesto atmosferą. Čia taip pat galite rasti Lisenberg pramogų parką, muziejus ir begalę parkų.

Porto, Portugalija

Porto

Porto miesto istorija siekia Romėnų laikus, o šiandien šis miestas išsiskiria savo spalvomis, romantika, turtinga istorija ir kultūra. Lankytojai turėtų aplankyti istorinį miesto centrą, de Arte Contemporânea and Casa da Música muziejus. Portas – uosto vyno gimtinė, tad pasiruoškite išbandyti.

Granada, Ispanija

Granada

Žodis Andalūzija skamba magiškai, ar ne? Miestas įsikūręs nepriklausomoje Andalūzijos bendruomenėje, Ispanijoje. Granados pagrindinis akcentas - Alhambra, Maurų rūmai ir citadelė. Tai jaunatviškas miestas, su savo kultūrine istorija.

Mastrichtas, Olandija

Mastrichtas

Tai be galo žavingas universitetų miestelis, jaunatviškas ir kartu sudėtingas. Mieste yra dvi pagrindinės aikštės – Vrijthof, garsėjanti savo katedra, barais ir restoranais bei Markt aikštė, kurioje įsikūrusi rotušė. Mastrichtas garsėja savo sustiprintomis, viduramžių laikų sienomis ir požeminiais tuneliais, kuriuose rengiamos ekskursijos.

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą